Ürün Grupları

 
   

  EGE OFİS MOB.DEK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ........ Tel : 0 232 365 53 37....... www.egeofis.com...... Fax : 0 232 372 22 69..........e-mail : info@egeofis.com....Sitemizde güncelleme devam etmektedir....   

Hakkımızda

 Başarılı bir Mağazacılık için Bilgi ve Deneyimi bünyesinde bulunduran firmamız Ofis Mobilyası , Ofis Koltukları ve Ofis Oturma gruplarındaki geniş ürün yelpazesiyle bir ofiste olması gereken tüm ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır.

1976 Yılında faaliyetine çelik masa ve çelik dolap ürünleri ile başlayan firmamız kısa zamanda çelik raf ve ağır sanayi raf ürünlerini de portföyüne ekleyerek hizmet vermeye devam etmiştir.

Ofis Mobilyaları sektöründe duyulan ihtiyaç ve talep doğrultusunda ofis mobilyası ve ofis koltuklarınıda ürün yelpazesine eklemiştir. 

Mağazamız  İzmir ili, Karşıyaka ilçesinde  faaliyet göstermekte olup 450 m  lik teşhir alanıyla ve 40 çeşite yakın ofis takımı ile siz müşterilerilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız sürekli kendini yenileyen kalite ve fonksiyonellikten ödün de vermeden müşteri isteklerini en üst seviyede tutan, aynı zamanda estetik ve ergonomik ürünler pazarlamaktadır.

Ürünlerimiz bu kalite anlayışında TSE ve ISO9000 Belgeli olmasının yanında ayrıca 3 Yılda Garanti süresine sahiptir.

Satış sonrası ürünlerimiz paket mobilya olarak sevk edilmekte olup ; deneyimli ,uzman, genç ve aktif kadromuzla sorunsuz hizmet vermektedir.

En büyük ve en etkili referansımız satış sonrası servis , hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

VİZYONUMUZ

Ofis mobilya sektöründe Ege Bölgesinde etkin ve güçlü bir şekilde firmamızı temsil etmek.

MİSYONUMUZ

Müşteri Memnuniyeti, Gelişen teknolojiyi takip ,yüksek kalite standartı ,hızlı ve doğru sevkiyat ve sevkiyat sonrası hizmet.

DEĞERLERİMİZ

  • Memnuniyet
  • Dürüstlük
  • Yenilikçilik
  • Kalite
  • Hız

                                                                                   Ege Ofis Ailesi